Finansbank'ın 25. yılında bir günde 25 yeni şube

  • Yazı boyutu
Finansbank'ın 25. yılında bir günde 25 yeni şube

Finansbank'ın 25. yılında bir günde 25 yeni şube

Finansbank, 25. yılı kapsamında bir günde 25 yeni şube açıyor. Aralarında Burdur, Zonguldak, Amasya, Elazığ, Mardin, Yozgat, Trabzon gibi illerin de olduğu 25 yeni şube, yarın hizmete giriyor. Yeni şubelerle Finansbank 12 binden fazla çalışana ve toplam 568 şube sayısına ulaşacak.
     Yapılan açıklamaya göre, bu yıl 25. yılını kutlayan Finansbank, müşterilerine daha hızlı, daha iyi ve daha fazla hizmet sunabilmek için şube sayısını artırmaya devam ediyor.
     Finansbank, bir günde, 25. yılını sembolize eden 25 yeni şube açarak, şube sayısını 568'e çıkarıyor. Yeni şubeleriyle yaygın hizmet ağını genişleten banka, aralarında İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra Burdur, Zonguldak, Amasya, Kahramanmaraş, Çankırı, Edirne - Uzunköprü, Balıkesir - Burhaniye, Elazığ, Yozgat, Mardin - Kızıltepe, Trabzon - Değirmendere'de de, yarın şube açıyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu, Türkiye geneline yayılmış şubeleriyle müşterilere daha iyi ve daha hızlı bir hizmet sunacaklarını belirtti.
     Finansbank ailesinin yeni şubeler ve yeni çalışanlarla her geçen gün büyüdüğünü aktaran Güzeloğlu, "Bizce Mümkün diyerek girdiğimiz bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Müşterilerimiz ve Türk ekonomisi için değer üretirken, en büyük gücümüzü Finansbanklılar, yani çalışma arkadaşlarımız oluşturuyor" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 216 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir