Finansbank iki adet yeni Özel Bankacılık Merkezi açtı

  • Yazı boyutu
Finansbank iki adet yeni Özel Bankacılık Merkezi açtı

Finansbank iki adet yeni Özel Bankacılık Merkezi açtı

Finansbank, Özel Bankacılık alanında da büyümesini sürdürüyor.
     Finansbank açıklamasına göre, tasarımları SDB Mimarlık kurucusu Sibel Dalokay Bozer tarafından yapılan iki yeni Özel Bankacılık Merkezi, İstanbul Nişantaşı ve Antalya'da müşterilerine hizmet vermeye başladı.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Finansbank Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tunç Erdal, özel olarak tasarlanan ve konforun ön planda tutulduğu çağdaş çalışma alanlarıyla müşterilerine kendi ofisleri gibi kullanabilecekleri merkezler açtıklarını belirtti. Oluşturulan konsept nedeniyle müşterilerinden çok önemli ve olumlu geri dönüşler aldıklarını kaydeden Erdal, "2012 yılında yepyeni bir anlayışla banka şubelerimizin dışında kurduğumuz Özel Bankacılık Merkezleri ile müşterilerimize, güveni, konforu bir arada sunduk. Müşterilerimiz merkezlerimizi kendi ofisleri gibi kullanabiliyor. 2013 yılında da hizmet noktası sayımızı arttırarak büyümeye devam edeceğiz" dedi.
     Finansbank şu anda 9 adet özel bankacılık merkezi ve 11 adet hizmet noktası ile özel bankacılık müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.
    
    
    

Bu haberi 92 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir