Finansbank, ClubFinans Doctors üyelerinin Tıp Bayramı'nı kutluyor

  • Yazı boyutu
Finansbank, ClubFinans Doctors üyelerinin Tıp Bayramı'nı kutluyor

Finansbank, ClubFinans Doctors üyelerinin Tıp Bayramı'nı kutluyor

Finansbank, 14 Mart Tıp Bayramı'nı geleneksel olarak sunduğu farklı ayrıcalıklarla kutlamaya devam ediyor. Finansbank, ClubFinans Doctors ve Xclusive Doctors üyelerine mybilet.com üzerinden alacakları ve 13-14-15 Mart tarihlerinde kullanabilecekleri 500 liraya kadar olan iki kişilik sinema ve tiyatro biletlerini hediye ediyor.
     Yapılan açıklamaya göre, "Bizce Mümkün" anlayışıyla çalışmalarını yürüten Finansbank, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak sayısız ayrıcalıklar sunuyor. Banka, 14 Mart Tıp Bayramı için, ClubFinans Doctors ve Xclusive Doctors üyelerinin mybilet.com sitesinden 8 - 15 Mart tarihleri arasında satın alacakları 13-14-15 Mart tarihli sinema ve tiyatro etkinliklerinde geçerli olacak iki kişilik biletlerin 500 liraya kadar olan toplam tutarını iade ediyor.
     Her yıl geleneksel olarak 14 Mart Tıp Bayramı'nda sunduğu ayrıcalıklarla doktorların yanında olan Finansbank, bu yıl da ClubFinans Doctors ve Xclusive Doctors üyesi doktorların yanında olacak.
     Finansbank tarafından sunulan Tıp Bayramı'na özel kampanyadan faydalanmak isteyen ClubFinans Doctors ve Xclusive Doctors üyelerinin kredi kartları ile mybilet.com sitesi üzerinden bilet almaları yeterli olacak. 8-15 Mart 2013 tarihleri arasında alacakları 2 kişilik sinema ve tiyatro biletlerini 13-14-15 Mart 2013 tarihlerinde kullanabilecek olan kart sahiplerinin 500 liraya kadar olan bilet ücretleri 2 ekstre dönemi içinde Finansbank tarafından iade edilecek.
     Tıp Bayramını, mevduatta özel tanışma faizi, dosya masrafsız ve özel faiz oranlı krediler, sıfır faizli kredili mevduat hesabı, ParaPuan hediyeli BES kampanyaları ile kutlayan Finansbank, doktorlara bayram coşkusunu yalnız 1 gün değil, 1 hafta boyunca yaşatacak.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir