Filistin heyetinden GSO'ya ziyaret

  • Yazı boyutu
Filistin heyetinden GSO'ya ziyaret

Kuzey El Halil Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası ile GSO "kardeş oda" oldu

Filistin'in Kuzey El Halil Kenti Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası ile Gaziantep Sanayi Odası arasında "kardeş oda" protokolü imzalandı.
     GSO'dan yapılan açıklamaya göre, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, odalarını ziyaret eden Filistin'in Kuzey El Halil Kenti Ticaret, Sanayi ve Tarım Odası Başkanı Ahmed El Omari ve beraberindeki heyeti, Gaziantep'te görmekten büyük bir mutluluk duyduklarını dile getirdi.
     Ziyaretin iki ülke arasındaki işbirliğine katkı sağlamasını temenni eden Konukoğlu, "Gaziantep olarak Filistin ile olan işbirliğimizin artmasını diliyoruz. Bu anlamda oda olarak üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız. Dileğimiz işbirliğimizin en üst seviyelere ulaşmasıdır" dedi.
     Konukoğlu, konuk heyete Gaziantep sanayisine ilişkin bilgi de verdi.
     Ahmed El Omari de konuşmasında, Gaziantep'e kardeşlik bağlarını güçlendirmek üzere geldiklerini ve imzalayacakları protokolle de bunu pekiştireceklerini ifade etti. Omari, "Kardeş ülkedeki kardeşlerimize bu sıcak karşılamaları ve bizlere olan ilgileri nedeniyle teşekkür ediyoruz" dedi.
     Konuşmaların ardından iki oda arasında "Kardeş oda" protokolü imzalandı.
     İmza törenin ardından iki oda başkanları birbirlerine plaket ve çeşitli hediyeler takdim etti.
    
    
    


Bu haberi 344 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir