Gym Bilgi Teknolojileri

    perpa a blok k6 n516 ( / İstanbul / Türkiye)
    090-212-3204030 090-212-3200255
    Yusuf Ölçer (Firma Sahibi / Ortağı)

    Fiber Optik Ürünler

    • Ürün Adı : Fiber Optik Ürünler

    Ürün Hakkında

    GYM Teknoloji,Fiber optik projelerinizde uygun fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermektedir. Projelerinize özel fiyat almak için bize ulaşın.

    • Fiber Patch Cord & Pigtail
    • Attenuator (sabit ve ayarlı)
    • Coupler&Splitter&Adaptör
    • Terminasyon kutuları
    • Fiber Optik Yer Altı Ek Kutuları
    • Fiber Optik Kablolar
    • Fiber Kablolama & Fusion & Test
    • Ölçü ve test ekipmanları

    Aktif Fiber Ürünlerimiz için
    www.telkolink.com


    Tüm metrajlarda fiber patch cordlar
    • Singlemode&Multiomode
    • Simplex&Duplex
    • LC/PC- LC/PC ve LC/APC- LC/APC
    • FC/PC- FC/PC ve FC/APC- FC/APC
    • SC/PC- SC/PC ve SC/APC- SC/APC
    • ST/PC- ST/PC ve ST/APC- ST/APC
    • MTRJ Patch cord
    • E2000 Patch cord

    >>>>Telekom Materyalleri Kataloğumuz : http://www.gym-tech.net/docs/materyal.pdf
    >>>>Aktif Network Cihazları Kataloğumuz : http://www.gym-tech.net/docs/network.pdf

    Tümünü göster
    Gym Bilgi Teknolojileri
    perpa a blok k6 n516 ( / İstanbul / Türkiye)
    090-212-3204030
    e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir