Fiat'tan koruma kampanyası

  • Yazı boyutu
Fiat'tan koruma kampanyası

Fiat Türkiye, "Fiat Hizmetler" adı altında sunduğu satış sonrası faaliyetleri kapsamında haziran ayı itibariyle komple oto koruma kampanyası başlattı.

     Fiat Türkiye açıklamasına göre, komple oto koruma hizmeti sunan ve 15 Temmuz tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, marka, yaş ve model sınırlaması olmaksızın Fiat servislerine gelecek tüm otomobil ve hafif ticari araç sahiplerine, 299 liraya komple oto koruma hizmeti sunuluyor. Yaz mevsiminin araçlar üzerindeki yıpratıcı etkilerini minimize etmeyi amaçlayan yüzde 25 indirimli komple oto koruma hizmeti verilen kampanyada, detaylı iç temizlik, boya koruma/çizik giderme ile motor temizleme ve parlatma hizmetleri de veriliyor.
     Fiat'ın kampanyası kapsamında, yaz aylarında güneş ışığının araç boyalarına etkisini minimize etmek için boya koruma ve çizik giderme işlemleri gerçekleştirilirken, detaylı iç temizlik ile otomobil içerisinde zamanla oluşan leke, toz ve kötü kokular gideriliyor. Tüm bu işlemlere ek olarak motor temizleme ve parlatma işlemi sayesinde ise özellikle otomobilin motor bölümünde toz ve çamur gibi dış etkenler nedeniyle oluşan kirlenmeye karşı maksimum koruma sağlanıyor.
    
    
    


Bu haberi 251 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir