Fiat, Jennifer Lopez'in Türkiye turnesine sponsor oldu

  • Yazı boyutu
Fiat, Jennifer Lopez'in Türkiye turnesine sponsor oldu

Fiat Türkiye, İstanbul'da 3 konser verecek Jennifer Lopez'in konser serisinin sponsoru oldu.

     Yapılan açıklamaya göre, son 1 yıl içinde Fiat markasının Jennifer Lopez ile Kuzey Amerika pazarına yönelik olarak çeşitli sponsorluk ve reklam iş birliklerine imza atmasının ardından Türkiye'de de paralel bir adım atıldı.
     Fiat Türkiye, çıktığı ilk dünya turnesi kapsamında 14, 16 ve 17 Kasım tarihlerinde Türkiye'de 3 konser verecek Jennifer Lopez'in turnesine sponsor oldu.
     Konser sponsorluk etkinlikleri kapsamında Fiat Türkiye'nin twitter hesabını takip edenler konserlere bilet kazanma şansı bulacak. Konserlere gidecek Fiat markalı araç sahipleri, araçlarını ücretsiz olarak park edebilecek.
     Konserlerin düzenleneceği Ülker Arena ve Ataköy Arena'ya gelecek müzikseverler, konser öncesi hem Fiat 500 hem de 2013 yılında satışa sunulacak olan Fiat 500L modelini yakından inceleme fırsatı da bulabilecek.
     Fiat, 2011 Amerikan Müzik Ödüllerinde Jennifer Lopez ile birlikte sahne alan Fiat 500 ve ses getiren tanıtım etkinliğinin ardından ünlü sanatçıyla ortak bir takım projelere imza atmasıyla da ön plana çıkmıştı.
     Jennifer Lopez'in "Papi" isimli müzik videosunda Fiat 500C'nin yer almasını da içeren işbirliğinin ardından, işbirliği Fiat markasının Fiat 500C ve Fiat 500 by Gucci modellerini içeren iki reklam filmini de kapsayacak biçimde devam etti.
    
    
    


Bu haberi 389 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir