Fiat'a Altın Örümcek Ödülü

  • Yazı boyutu
Fiat'a Altın Örümcek Ödülü

"www.2012fiattakvimi.com" otomotiv alanında yılın en iyi web projesi unvanını elde etti

TOFAŞ çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Altın Örümcek Ödüllerinde, "www.2012fiattakvimi.com" web sitesiyle otomotiv alanında yılın en iyi web projesi unvanını elde etti.
     Fiat'tan yapılan açıklamaya göre, 2012 yılında 10'uncusu düzenlenen ve pazarlama iletişiminde etkili web kullanımını ödüllendirmek amacını taşıyan Altın Örümcek Yarışması'nda, 34 farklı kategoride kazanan projeler açıklandı.
     Fiat'ın ilk olarak 2011 yılında ilkini hayata geçirdiği ve 2012 yılında ikincisi gerçekleştirdiği Fiat dijital takvim projesi, otomotiv kategorisinde yılın en iyisi ödülüne layık görüldü.
     Fiat açıklamasına göre, ödüle layık görülen Fiat'ın "www.2012fiattakvimi.com" adresli web sitesi projesi, ziyaretçilerine Fiat Bravo ve Fiat 500 gibi farklı Fiat modellerinin yanında kendileri için poz verenleri fotoğraflayarak, kişisel 2012 takvimlerini oluşturabilmelerini sağlamasıyla dikkati çekiyor.
     Fiat'ın web sitesini ziyaret eden kullanıcılar, çektikleri fotoğraflar içinden en beğendikleri pozu bir takvim yaprağına yerleştirebiliyor. Ayrıca isteyen ziyaretçiler, kendilerinin oluşturduğu takvim yerine fotoğrafları önceden seçilerek hazırlanmış dijital Fiat 2012 takvimini de seçerek yıl boyunca kullanabiliyorlar. Çekim sırasında ziyaretçilerin istenen fotoğrafları bilgisayarlarına duvar kağıdı olarak indirebilmelerine olarak sağlanırken Facebook ve Twitter'dan arkadaşlarıyla paylaşıp, e-posta olarak gönderebilmeleri imkanı da sunuluyor.
    
    
    


Bu haberi 266 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir