Fiat, 0 faizli kampanyasını eylül sonuna uzattı

  • Yazı boyutu
Fiat, 0 faizli kampanyasını eylül sonuna uzattı

Fiat, 0 faizli kampanyasını eylül sonuna uzattı

ÖTV artışı farkını eylül ayı sonuna kadar karşılayan Fiat Türkiye, geçtiğimiz ay büyük ilgi gören satış kampanyasını, eylül ayında da sürdürerek.
     Yapılan açıklamaya göre, Fiat Türkiye, 30 Eylül tarihine kadar sürecek kampanyada nakit alımlarda yüzde 15'i aşan indirimler yapıyor. Yeni Fiat Linea ve Fiat Linea Classic modellerinde "KDV Bizden" kampanyası ile müşterilerine önemli avantajlar sağlarken, bir yandan da başta Yeni Fiat Punto olmak üzere farklı modellerinde farklı peşin alım indirimleriyle dikkati çekiyor.
     Fiat Türkiye, Fiat Finans kanalıyla 18 bin liraya 18 aya varan vade imkanıyla yüzde 0 faizle kredi ayrıcalığı sunuyor. Bununla birlikte 30 bin liraya kadar kadar 3 yıl vade ve yüzde 0.75 faizle kredi kullanabilme imkanı da Fiat'ın otomobil modellerine yönelik eylül kampanyası kapsamında yer alıyor.nda 18 aya varan vadeyle yüzde 0 faiz imkanı sunuluyor.
    
    
    

Bu haberi 125 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir