'Fetih 1453" filmi, bir haftadır Tivibu Smart TV'de izlendi

  • Yazı boyutu
'Fetih 1453" filmi, bir haftadır Tivibu Smart TV'de izlendi

'Fetih 1453" filmi, bir haftadır Tivibu Smart TV'de izlendi

Gişe rekorları kıran "Fetih 1453" filmi, bir haftadır Tivibu Smart TV'de izlendi.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, internete bağlanabilen ve müzik sitelerinden sosyal medyaya, alışveriş ve fırsat sitelerinden bankaların internet şubelerine kadar 50'den fazla farklı içeriğe televizyondan erişim sağlayan Vestel Smart TV'ler, artık Tivibu hizmetlerinin yer aldığı yeni uygulama ile kullanıcılara farklı bir deneyim yaşatıyor. Vestel Smart TV kullanıcıları, Tivibu Smart TV uygulaması ile 30 adet TV kanalından ve Tivibu'nun "Seç İzle" ve "Tekrar İzle" gibi gelişmiş servislerinden yararlanabiliyor.
     Gişe rekorları kıran "Fetih 1453" filmi, bir haftadır Tivibu Smart TV'de izlendi. Tivibu Smart TV üyeleri, "Fetih 1453" filmini herhangi bir ücret ödemeden yarına kadar seyredebilecek.
     Vestel Smart TV satın alan tüketicilerin hizmetine sunulan Tivibu Smart TV uygulaması, yüzlerce film, dizi ve belgeseli gelişmiş yayın özellikleriyle birlikte izleme imkanı sunuyor. Vestel Smart TV portalindeki "Tivibu Smart TV" uygulaması üzerinden Tivibu hizmetlerine erişmek isteyen kullanıcılar, herhangi bir set üstü alıcı satın almadan, www.tivibu.com.tr adresinden ya da TTNET satış kanallarından kolayca üye olabiliyor.
     Tivibu'nun en çok kullanılan hizmetlerinden olan "Tekrar İzle" ve "Seç İzle" seçenekleri Vestel Tivibu Smart TV uygulamasında da yer alıyor. Vestel Tivibu Smart TV kullanıcıları "Tekrar İzle" özelliği ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, eğlence ve yarışma programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki bir hafta boyunca istedikleri zaman, istediği kadar izleme olanağına sahip. Tivibu Smart TV kullanıcıları "Seç İzle" özelliği ile de, binlerce içerikten beğendiklerini seçip, seyredebiliyor.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir