Retürk Dikkaya Gayrimenkul

  Akif Inan Sok. Dikkaya Plaza No:8 Y.dudullu ümraniye (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4206119 090-216-4206176
  Murat Tellal (Bakım Onarım Mühendisi)

  İlan Etiketleri

  Ferhatpaşada Satilik Arsa

  • İlan Sahibi : Murat Tellal
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / İstanbul / Ataşehir
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Temmuz 2009 Pazartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 20 Temmuz 2010 Salı
  • Bulunduğu Sektör : Emlak

  Ferhatpaşada Satilik Arsa İlan Açıklaması

  Müşterilerine sunduğu destek ve hizmetlerle gayrimenkul sektörünün lider markalarından biri olan RETÜRK DİKKAYA & Gayrimenkul Danışmanlık, kalite ve güvenin tek adresi olma yolunda hızla ilerliyor. RETÜRK ailesinin bir parçası olan RETÜRK DİKKAYA Ofisi’nin tüm çalışanları olarak bizler de müşterilerimizin gayrimenkul ile ilgili tüm ihtiyaçlarını en doğru biçimde karşılamayı amaçlıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak çözüm önerilerimizi onların önceliklerine göre planlıyoruz.

  ATAŞEHİR ve ŞERİFALİ, yenilenen ve değişen çehresi, yapılaşması, ulaşım kolaylığı, sosyal imkânları ile İstanbul’un en gözde ve en değerli bölgelerinden biri olma yolunda hızla ilerlemektedir. Dolayısıyla bölgemiz hem yaşayanlar hem de yaşamayı düşünenler, aynı zamanda ticaret yapan ve işini geliştirmek isteyenler için sayısız avantajlara sahip bulunmaktadır.

  İşte tam burada bizim gibi emlak/gayrimenkul firmalarına çok önemli görevler düşmektedir. Sektör ve bölge hâkimiyeti, mode

  emlak ofisi, işini bilen, güler yüzlü, öncelikli hedefi yüzde 100 müşteri memnuniyeti olan, vizyonu geniş, misyonuna sahip çıkan profesyonel ve eğitimli bir ekip her zaman emlak işinin vazgeçilmezidir.

  Bu anlayıştan hareketle güvenilir, dürüst ve çağdaş hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize gayrimenkul konusunda destek olabilmek çıkış noktamızdır.

  En doğru yatırımı yapmak, bütçenize uygun, arzu ettiğiniz gayrimenkulü en doğru fiyattan satın alabilme ya da satabilme konusunda uzmanlığımıza ve bilgimize güvenebilirsiniz.

  Tüm bu özelliklerin bir arada bulunduğu RETÜRK DİKKAYA Ofisi olarak, sizinle en kısa zamanda bir dostluk kahvesi ortamında buluşmak dileğiyle,

  Saygılarımızla,

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Retürk Dikkaya Gayrimenkul
  Akif Inan Sok. Dikkaya Plaza No:8 Y.dudullu ümraniye (Ataşehir / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4206119
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir