Feneryolu İstasyonu'nda meydana gelen kaza -Kazanın, alanında uzman akademisyenlerden bir heyet…

  • Yazı boyutu
Feneryolu İstasyonu'nda meydana gelen kaza
  -Kazanın, alanında uzman akademisyenlerden bir heyet…

Feneryolu İstasyonu'nda meydana gelen kaza -Kazanın, alanında uzman akademisyenlerden bir heyet oluşturularak incelenmeye alındığı bildirildi

Feneryolu İstasyonu'nda önceki gün meydana gelen kazanın, alanında uzman akademisyenlerden bir heyet oluşturularak incelenmeye alındığı bildirildi.
     Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, 11 Temmuz'da Feneryolu İstasyonu'nda meydana gelen kaza sonucunda yapılan incelemelerde, araçların ve istasyonların standartlar dahilinde olduğunun belirlendiği kaydedildi.
     Olayla ilgili oluşturulan kaza inceleme ve araştırma heyetinin, kazanın oluş nedenine ilişkin çalışmalarını sürdürdüğü belirtilen açıklamada, "Konuyla ilgili idari ve adli soruşturma devam etmektedir. Ayrıca alanında uzman üniversite hocalarından bir heyet oluşturularak konu incelenmeye alınmıştır" denildi.
     Önceki gün Feneryolu İstasyonu'nda 3 yaşındaki oğluyla Haydarpaşa-Pendik trenine binmek isteyen Ebru Gültekin Ilıcalı, kapının kapanması nedeniyle panikleyerek vagon ile peron arasına düşmüş ve Ilıcalı, hareket eden trenin altında sürüklenmişti. Yolcuların, imdat kolunu çekerek treni durdurmasının ardından, görevliler tarafından yapılan kontrolde, Ilıcalı'nın hayatını kaybettiği anlaşılmıştı.
    
    
    

Bu haberi 207 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir