Mühür Fatura

  İZMİR bornova 0 537 567 81 07 0 542 602 01 21 0 506 852 89 19 G.M İZMİR BORNOVA 0232 347 19 59 www.muhurfatura.com muhurfatura@hotmail.com veya hasangormezefe@hotmail.com ( / İzmir / Türkiye)
  090-537-5678107 090-542-6020121
  Hasan Görmez (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Fatura Tahsilati Ve Aracilik Hizmetleri Bayiliği

  • Ürün Adı : Fatura Tahsilati Ve Aracilik Hizmetleri Bayiliği

  Ürün Hakkında

  TÜPGAZ BAYİLERİ CEP TELEFONU SATICILARI MAHALLE VE KÖY MUHTARLARI MARKETLER BAKKALLAR ODA VE DERNEK YÖNETİCİLERİ YENİ İŞ KURACAK OLANLAR İŞ YERİNDE KAZANCINI ARTIRMAK İSTEYENLER İŞTE SİZE FIRSAT

  RESMİ İŞ CİDDİYETİ AİLE SAMİMİYETİ İÇİNDE AZ SERMAYE ÇOK KAZANÇ

  HEM KARİYER HEM PARA KAZANMAYA NE DERSİNİZ AYDA 5000 TL KRİZİ KESADI OLMAYAN BİR İŞ AYDA 5000 YTL TEMİZ KAZANÇ

  RESMİ NOTER ANLAŞMASIYLA KRİZİN UĞRAMADIĞI BİR SEKTÖRDE KRİZİ KESADI OLMAYAN BİR SEKTÖRDE BAYİLİK YAPMAK İSTEYENLER İŞİNİ GELİŞTİRMEKİSTEYENLER BEN KAZANMAK İSTİYORUM DİYENLER İŞTE SİZE FIRSAT

  YALANLARA VE ALDATMACALARA KANMAYIN HİÇ BİR FİRMA NOTER ANLAŞMASI YAPMAK KONUSUNDA TEK DEĞİL BU MANTIKENDE HUKUKENDE MÜMKÜN DEĞİL HER ANLAŞMA TARAFLAR TARAFINDAN İSTENMESİ HALİNDE NOTERDEN TASDİKLENEBİLİR LÜTFEN KANMAYIN SADECE BAYİLİK DEĞİL KONUŞULAN HER ŞEYİ KALEME DÖKEREK RESMİ NOTER TASDİKİNDEN GEÇİRİYORUZ VE KARŞILIKLI HAK VE SORUMLULUKLARIMIZI GÜVENCE ALTINA ALIYORUZ

  TURKIYE GENELINDE TÜM FATURALARIN TAHSİLATINI YAPABILEN BÖLGE İL VE İLÇE BAYIILIKlLERİ VERİLECEKTİR

  MÜHÜR FATURA nedir, neler yapılabilir?
  Mühür fatura elektronik ödeme sistemidir.
  Online çalışma sistemi sayesinde, tanımlanmış bankalar ve merkez sistem aracılığı ile tüm işlemlerin sorgulamaları yapılabilir, online veya offline olarak işlemleri yapabilirsiniz.
  Başlıca yapılabilen işlemler;
  Her türlü Telekomünikasyon, Elektrik, Su ve Gaz faturaları sorgulanıp ödenebilir,
  Her türlü Vergi ödemeleri yapılabilir,
  Trafik cezası ödemeleri yapılabilir,
  Özel Kurum ve Firma ödemeleri yapılabilir,
  EFT ve Havale para transferi işlemleri yapılabilir,
  Tüm GSM operatörlerine istenilen miktarda Kontör yükleme yapılabilir,
  Bağkur ve SSK prim ödemeleri yapılabilir,
  Finansman ödemeleri yapılabilir,
  Tüm Kredi kartı borç ödemeleri yapılabilir,
  Kara, Deniz ve Hava ulaşım biletleri satışı yapılabilir,
  Adsl, Telefon gibi abonelik işlemleri yapılabilmektedir.
  MÜHÜR FATURA farkı nedir?
  İşlem Sepeti sistemi
  Program Sepet mantığı ile çalışmaktadır.
  Sorgulaması yapılan işlemler İşlem sepetine eklenir. (İşlem Sepetindeki işlemler birbirinden farklı işlemler olabilir) Sepette bulunan işlemlerin toplamları ve Komisyon toplamları ekranda görünür.
  Kredi Kartı ve Nakit ödeme
  İşlemlerin ödemeleri ister nakit ister Kredi kartı ile alınabilir. Nakit ödeme işleminde, müşteriden genel toplam tutarı tahsil edilir ve ödeme işlemi yapılır. Ödeme esnasında, Ödenecek tutarın miktarı kadar, aktif bankalarda mevduat miktarınız bulunması gerekmektedir, mevduatın yeterli olmaması durumunda bankalardaki mevduat miktarınız kadar, sepetteki işlemler online olarak yapılır, geriye kalanlar yapılacaklar listesine aktarılır. yapılacaklar listesindeki işlemleri daha sonra tekrar online ödeyebilir veya elden ödemeleri yapılabilir.
  Müşteri sepette bulunan işlemlerin tamamını veya bir kısmını Kredi Kartı ile ödemek isterse, bu esnada Kredi kartı bilgilerini gireceğiniz kutu görünür. Burada müşterinin verdiği Kredi Kartı bilgileri girilir ve ödeme şekli seçilir. Ödeme şekli Tek Geçim veya maksimum 12 taksite kadar olabilir. Bankalar tarafından belirlenen Kredi kartı Taksit komisyon ücretleri otomatik olarak tahsil edilecek tutara eklenir. Kredi kartı tahsilatlarında sizin hesabınızda bulunan para ile ödeme işlemi yapılmaz. Ayrıca Kredi kartı tahsilatlarında, tahsil edilen tutar ertesi günü hesabınıza otomatik olarak eklenir.
  Müşteri Kartı sistemi
  Müşteri kartı sistemini kullanarak, müşteriye ait tüm fatura bilgilerini tek bir kart`ta toplayabilirsiniz, böylece müşteri üzerinde güven oluşturmuş, başka bir fatura ödeme bayisine gitmesini büyük oranda önlemiş olur ayrıca kaybolan fatura ve silinmiş tesisat numarası derdinden kurtulmuş olursunuz.
  CallShop Kontrolü
  CallShop yazılımımız MÜHÜR FATURA yazılımı içerisinde entegre edilmiştir. CallShop. ile 1-12 kabin kontrolü yapılabilmektedir.
  SoftPhone VoIP telefonu
  MÜHÜR FATURA yazılımı içerisinde VoIP üzerinden çalışan SoftPhone entegre edilmiştir. SoftP

  Tümünü göster
  Mühür Fatura
  İZMİR bornova 0 537 567 81 07 0 542 602 01 21 0 506 852 89 19 G.M İZMİR BORNOVA 0232 347 19 59 www.muhurfatura.com muhurfatura@hotmail.com veya hasangormezefe@hotmail.com ( / İzmir / Türkiye)
  090-537-5678107
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir