Kutlu Makine

  İvogsan 21. Cadde1327. Sokak. No:6 Ostim/ankara (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3957446 -- --
  cuma kutlu (Firma Sahibi / Ortağı)

  Eyb60-d Yarı Otomatik Kenar Bantlama Makinası

  • Ürün Adı : Eyb60-d Yarı Otomatik Kenar Bantlama Makinası

  Ürün Hakkında

  KUTLU MAKİNE ünvanıyla üretimini yaptığımız EYB60-D model makinemiz kalınlığı 0.4 mm’den 3 mm’ye kadar olan melamin, pvc ve doğal kaplama kenar bantlarını Hot-melt (Boncuk tutkal) kullanarak ahşap malzemeye yapıştırma olayını gerçekleştirir.
  Bu modelimiz estetikle fonksiyonların uzlaştığı bir makine kavramını da temsil etmektedir. Değişik şekillerdeki parçaların (hem iç ve dış bükey şekilli parçalar, hem de düz parçalar) verimli ve güvenli bir şekilde bantlanması bu makinelerle mümkün olmaktadır.
  Makinenin Ana Özellikleri
  Tutkal kazanı çift millidir, bu sebeple radiuslu parçalarda tutkal kenar bandının arkasına sürülür. Düz kenarlı parçalarda tutkal ahşap parçanın kenarına sürülür. Tutkal kazanı tutkal sürme merdanelerinin altındadır.
  Tutkal sıcaklığı elektronik termokupl ile kontrol edilmektedir. Kenar bandı besleme magazini, hem rulo hem de şerit halindeki kenar bandını otomatik olarak sürer. Rulodan beslenen kenar bandı otomatik giyotin makas ile elektronik metraj ölçüm sisteminin komutuna uygun boyda kesilir.
  İsteğe bağlı olarak kolayca sökülebilen otomatik parça sürücü robotu sürme hareketini, sistemin ana hareket kaynağından baskı kuvvetini ise pnömatik silindirden almaktadır.
  Özellikle soğuk çalışma ortamlarında daha homojen bir yapışmanın gerçekleştirilebilmesi için (EYB60-D) model makinemizde sıcak hava üfleme sistemiyle çalışan ön ısıtıcı ünitesi bulunmaktadır. (0-45°) açı ayarı yapabilen ön tabla açılı kenarlara bant yapıştırılmasına imkan tanır.
  Otomatik bant çekme bölümü bir adet motor tahrikli pnömatik makara ile bir adet avare makara grubundan oluşmaktadır.
  Robot olarak tanımladığımız pnömatik baskı ünitesi eğri ve düz kenarlara tutkallı bantın homojen olarak yapışmasını sağlar.

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Ürünleri

  Firmaya ait başka ürün bulunamamıştır.
  Kutlu Makine
  İvogsan 21. Cadde1327. Sokak. No:6 Ostim/ankara (Yenimahalle / Ankara / Türkiye)
  090-312-3957446 / --
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir