Eyal Tarablus, FIGIEFA'nın yönetim kuruluna seçildi

  • Yazı boyutu
Eyal Tarablus, FIGIEFA'nın yönetim kuruluna seçildi

Eyal Tarablus, FIGIEFA'nın yönetim kuruluna seçildi

Yenileme Pazarı Derneği (YPG) Yönetim Kurulu Üyesi ve Grupoto Yönetim Kurulu Başkan Vekili Eyal Tarablus, Avrupa'nın tüm yenileme pazarı derneklerinin üst kuruluşu olan Uluslararası Otomotiv Satış Sonrası Dağıtıcıları Federasyonu'nun (FIGIEFA) yönetim kuruluna seçildi.
     YPG yönetimi tarafından, FIGIEFA yönetimine 9 aday arasından seçilerek aday gösterilen Tarablus, 24 Mayıs'ta gerçekleştirilen genel kurul seçimleri sonucunda FIGIEFA Yönetim Kurulu'nun ilk Türk üyesi oldu.
     Üyelerinin çıkarlarını Avrupa ve uluslararası kuruluşlar nezdinde temsil eden, ticari bir federasyon niteliğindeki FIGIEFA, serbest ve etkin rekabeti, yedek parça yenileme, servis ile tamir pazarında tutmak amacıyla mevzuat tasarımını izliyor. Avrupa kuruluşlarında paydaşlarının temsilini akredite eden FIGIEFA, Dünya Forumu Araç Uyumlaştırma Yönetmelikleri Üyeliği (UN-ECE-WP29) ile Avrupa Ekonomik Birleşik Devletler Komisyonu nezdinde (UNECE) danışman kadro statüsü rolünü de şekillendiriyor.
    
    
    

Bu haberi 409 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir