"ExpoTürkiye11"

  • Yazı boyutu
"ExpoTürkiye11"

İtalya'nın Friuli Venezia Giulia Bölgesi'ndeki alanının öncü şirketleri, İstanbul'da düzenlenecek ExpoTürkiye11' de Türk şirketleriyle işbirliğini geliştirmek ve fırsatları değerlendirmek için bir araya gelecek

   Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, İtalya'nın Friuli Venezia Giulia Bölgesi'ndeki inşaat, radyan ısınma sistemleri, bahçe ürünleri, ısınma ve soğutma termal üniteleri, endüstriyel su arıtma kimyasalları, tarım makineleri, elektrik aksamları ve mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren alanının öncü şirketleri 27-29 Haziran tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek ExpoTürkiye11'de, Türkiye'nin öncü şirketleriyle buluşacak.
     Dünyanın pek çok ülkesinde iş çözümleri danışmanlığı hizmeti veren Informest Consulting önderliğinde geçekleştirilecek projeyle, İtalya ve Türkiye arasındaki ekonomik, ticari ilişkilerin daha da güçlenmesini sağlamak amaçlanıyor.
     Projenin tanıtımı, Friuli Venezia bölgesi temsilcileri, İtalyan üst düzey diplomatlar, İtalya ve Türk iş dünyası temsilcilerinin de katılımıyla 28 Haziran Perşembe günü WoW Airport Hotel'de düzenlenecek basın toplantısında yapılacak.
    
    
    


Bu haberi 336 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir