S&m Danışmanlık

  Ugur Mumcu Mah.2107 Sk No:63 Kat:1 D:1 Eski Edirne Asfaltı Onur Market Üstü - sultangazi (Sultangazi / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6060640 -- 090-537-4122222
  Hasan Ateş (Firma Sahibi / Ortağı)

  Ev Ve Ofis Temizlik Hizmetleri

  • Ürün Adı : Ev Ve Ofis Temizlik Hizmetleri
  • Verilecek Yerler : İstanbul

  Hizmet Hakkında

  Öncelikle sağlığımız açısından ve sonrasında estetik açıdan dünyada bulunan her yapının ve eşyanın temiz olarak bulunması vazgeçilemeyecek bir ihtiyaçtır. Öyle ki evimizde kullandığımız eşyalardan üzerimize giydiğimiz çamaşırlara kadar temizliğe sahip olmamız sağlığımıza dikkat ettiğimizin bir göstergesi olup sosyal hayatta da kendimize ve diğer insanlara karşı bir saygı görevini yerine getirdiğimizi gösterir. Ancak yoğun iş hayatı veya olumsuz özelliklerimiz sebebiyle zaman darlığının da etkisinde kalarak özellikle evimizle ilgili temizlik faaliyetleri ile yeteri kadar ilgilenemediğimiz durumlar olmaktadır. Bununla birlikte boş vaktimiz olsa dahi kendi imkanlarımız dahilinde elimizden gelmeyen yani bir takım ‘Ehil’ kişilerin yardımına ihtiyaç duyduğumuz temizlik alanlarında (Cam, dış cephe, inşaat sonrası, teknik eşyalar vb.) da bu kişiler bize destek verirler. İş yoğunluğu sebebiyle evimizi de emanet edebileceğimiz bu kişilerin seçiminde bu özelliklerden dolayı çok dikkatli olmamız gerekir. Güvenilir kaynaklardan işinde ‘Ehil’ ve güvenilir kişiliğe sahip temizlik görevlileri temin edebilmemiz hem evimizin belki de kendimizin yaptığı temizlikten daha güzel olmasını sağlayacak, ayrıca evde olmadığımız zamanlar için de kafamızın rahat olmasına yardım edecektir.

  Tümünü göster
  S&m Danışmanlık
  Ugur Mumcu Mah.2107 Sk No:63 Kat:1 D:1 Eski Edirne Asfaltı Onur Market Üstü - sultangazi (Sultangazi / İstanbul / Türkiye)
  090-212-6060640 / 090-537-4122222
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir