Ev dışı tüketim sektörü, CNR Expo İstanbul'da buluşacak

  • Yazı boyutu
Ev dışı tüketim sektörü, CNR Expo İstanbul'da buluşacak

Ev dışı tüketim sektörü, CNR Expo İstanbul'da buluşacak

Son 10 yılda 15 milyar dolarlık büyüklüğe ulaşan Türkiye Ev Dışı Tüketim Ürünleri Sektörü, Avrasya ve Orta Doğu'nun en kapsamlı organizasyonu olan EDT EXPO-Ev Dışı Tüketim Ürünleri Fuarı'nda bir araya gelecek.
     Konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, CNR Holding kuruluşu Sine Fuarcılık organizasyonu ve Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği (ETÜDER) iş birliğinde gerçekleştirilecek fuar 28-31 Mart tarihleri arasında CNR Expo İstanbul'da düzenlenecek.
     EDT Expo'ya, Ülker Eksper, G2M, Unipro, Bonservis, Barilla, Eczacıbaşı, Konya Şeker ve Mudurnu gibi aralarında sektörün öncü firmalarının da olduğu 300'ün üzerinde firma katılacak.
     Sine Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Gürkan Sekmen ve ETÜDER Başkanı Melih Şahinöz'ün fuarla ilgili son gelişmeleri değerlendireceği basın toplantısı,7 Eylül Cuma günü saat 10.00'da CNR EXPO Fuar Merkezi 3.Hall giriş yanındaki Cafe Des Artistes'da yapılacak.
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir