Euromoney'den Garanti Masters'a, "En İyi İlişki Yönetimi" ödülü...

  • Yazı boyutu
Euromoney'den Garanti Masters'a, "En İyi İlişki Yönetimi" ödülü...

Euromoney'den Garanti Masters'a, "En İyi İlişki Yönetimi" ödülü...

Garanti Masters, Euromoney tarafından "En İyi İlişki Yönetimi" ödülüne layık görüldü.
     Yapılan açıklamaya göre, Garanti Masters Özel Bankacılık, uluslararası finans dünyasının önde gelen yayın gruplarından Euromoney tarafından düzenlenen 2013 Özel Bankacılık Araştırması sonucunda "Türkiye'de En İyi İlişki Yönetimi (Relationship Management)" ödülüne layık görüldü.
     Özel bankacılık alanındaki mükemmellik standartlarını belirleyen kuruluşlara verilen ödüller, 21 Şubat Perşembe akşamı, Londra'da gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.
     Konuyla ilgili açıklamalarına yer verilen Garanti Masters Özel Bankacılık Birim Müdürü Sinem Edige, "Türkiye'de özel bankacılık alanında farklılık yaratmaya, sektöre liderlik etmeye devam ediyoruz. Yatırımcılar, uluslararası finans basını ve uzmanların da takdir ettiği başarımızın arkasında, her zaman olduğu gibi müşteri odaklılık, inovasyon ve kaliteye olan güçlü inancımız var. Euromoney'den aldığımız bu ödül, Garanti Masters Özel Bankacılık'ın uluslararası platformda da sahip olduğu güçlü marka algısını bir kez daha kanıtlıyor" dedi.
    
     -Euromoney hakkında-
    
     Dünyanın önde gelen aylık ekonomi dergilerinden Euromoney, küresel bankacılık, finans ve sermaye piyasaları alanında değerlendirme, yorum, yazı ve haberlere yer veriyor. Derginin 1992 yılından bu yana verdiği ödüller, bankacılık ürünlerinde en iyi performansı gösteren finans kurumlarına ve bankalara veriliyor. Kazananlar, önemli ekonomi gazetecileri, uzman bankacılar, müşteriler ve bağımsız analistlerin görüşleri alınarak belirleniyor.
    
    
    

Bu haberi 146 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir