Eurokaplama Araç Kaplama Merkezi

  Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2.Kısım 37. Sokak, No: 1528 İstanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2852485 090-532-2951734
  Tahir Turan (Firma Sahibi / Ortağı)

  Firma Etiketleri

  Eurokaplama Araç Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Aracınızı ister komple isterseniz zevkinize göre parça parça kaplatabilirsiniz.Aracınızın iç kısımlarındaki parçalarınızı Marşpiyeller,Kaput , Tavan,aynaları ve arka spoylerini Karbon Folyo uygulaması ile yaptırabilirsiniz.İsterseniz aracınıza farklı renklerde uygulatabilirsiniz.(Mat Siyah,Parlak Siyah,Mat Beyaz,Parlak Beyaz Vs. Aracınızın dışını hemen hemen görünmeze yakın olan Şeffaf Araç Koruma Folyosu ile de kaplatabilirsiniz aracınızı satacağınız zaman aracınız asla değerinden hiç bir şey kaybetmez aracınızın boyası ilk günkü gibi tertemiz olarak ortaya çıkacaktır.Uygulamalarımızın hiç birinde kesinlikle ek yeri bulunmamaktadır.
  Aracınızı folyo ile kaplatmanın özellikleri:Otomobillerin ön yüzeylerini taş vuruklarından ve sinek, böcek asitlerinden korur. Çatlamaz, solmaz, soyulmaz ve sararmaz. Darbe emicidir. Ultra-Viyole ışınlarını geçirmeyen özel bir tabakaya sahiptir. Boyaya hiç bir zarar vermez. Otomobil fabrikalarından onaylıdır.

  Aracınızı folyo ile kaplatmanın Yararları: Otomobilin ikinci el satış değerini arttırır. Kabarma ve soyulmaya karşı garantilidir.Altındaki boya yüzeyinin tahribatını önler. Boyanın güneş ışınlarıyla solmasını engeller. Otomobilin orijinal görüntüsünü değiştirmez. Araç satılacağı zaman istenirse iz bırakmadan çıkarılabilir. Bütün büyük otomobil üreticilerince araçların değişik yerlerinde kullanılmaktadır; yıllarca dayanacak şekilde üretilmiştir.

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Eurokaplama Araç Kaplama Merkezi
  Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2.Kısım 37. Sokak, No: 1528 İstanbul ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-2852485
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir