EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü hizmet alacak

  • Yazı boyutu
EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü hizmet alacak

EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü hizmet alacak

EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, 8 vardiyalı, 6 vardiyasız şoför ve iş makinesi operatörü 14 kişiden 2 yıl süreli hizmet alacak.
     Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, 14 kişi ile 2 yıl süreli hizmeti, açık ihale usulü ile alacak.
     EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü İhale Komisyonu toplantı odasında 27 Eylül'de saat 14.00'da yapılacak ihaleye katılmak isteyenler istenilen belgeleri teklifleri kapsamında sunacaklar.
     İhale dokümanı, EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü adresinde görülebilecek ve istenildiği takdirde KDV dahil 100 lira bedelle temin edilebilecek. İhaleye teklif verecek istekliler, ihale dokümanını satın alacak.
     Teklifler, 27 Eylül saat 14.00'a kadar EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü Muhaberat Servisine verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren en az 60 takvim günü olacak.
     İhaleye sadece yerli istekliler katılacak. Yabancı firmalar ile ortaklık yapan yerli firmalar bu ihaleye katılamayacak.
     Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, en düşük fiyat esasına göre belirlenecek. Konsorsiyumlar ihale konusu iş için teklif veremeyecek. Teklif zarfları ihale günü saat 14.00'da EÜAŞ Seyitömer Termik Santralı İşletme Müdürlüğü'nde katılımcılar huzurunda açılacak.
     İhale, EÜAŞ Genel Müdürlüğü'nün 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu'nun mal ve hizmet alımı kapsamındaki yönetmelik usul ve esasları doğrultusunda yapılacak.
    
    
    

Bu haberi 246 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir