eTR Ödülleri'ne başvurular yarın sona erecek

  • Yazı boyutu
eTR Ödülleri'ne başvurular yarın sona erecek

eTR Ödülleri'ne başvurular yarın sona erecek

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) ve Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) tarafından bu yıl 10'uncusu düzenlenen eTR Ödülleri'ne başvurular yarın sona eriyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümüne katkı sağlamak amacıyla TÜSİAD ve TBV tarafından 2003 yılından bu yana düzenlenen, Aralık ayı içerisinde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) yapılacak törenle sahiplerini bulacak eTR ödüllerinin son başvuru tarihi 12 Ekim olarak belirlendi.
     Kamudan Vatandaşa eHizmetler, Kamudan İş dünyasına eHizmetler ve Kamudan Kamuya eHizmetler kategorilerine kamu sektörünün (kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşları dahil) merkez veya taşra teşkilatlarının, Yerel Yönetimler Kategorisi'ne ise yerel yönetimler ve bağlı kuruluşların başvuruda bulunabileceği "eTR Ödülleri" kapsamında, Kamudan Vatandaşa eHizmetler, Kamudan İşdünyasına eHizmetler, Kamudan Kamuya eHizmetler, Yerel Yönetimler (Küçük, Orta, Büyük Ölçekli) kategorilerinde ödüller verilecek.
     Kategorilerin koşullarını tam karşılamamakla birlikte, mode devlet anlayışını destekleyen, şeffaflık, sosyal sorumluluk, istihdam olanağı yaratmak, maliyet verimliliğini artırmak gibi ilkeleri benimseyen uygulamalar da "özel ödül" ile ödüllendirilecek.
     Ayrıca 10'uncu eTR Ödülleri'ne özel olarak, önceki yıllarda eTR ödülü almış olan projelerin gelişimlerinin takip edilmesi ve projelerin kazanımlarının değerlendirilmesi sonucunda TÜSİAD-TBV eTR Yürütme Kurulu tarafından "En İyi Gelişim Gösteren Proje" ödülü verilecek.
     Başvuru kılavuzu ve başvuru formlarına www.etrodulleri.org sitesinden ulaşılabiliyor.
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir