1.yıl

  Etlik zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik zanussi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik zanussi servisi,etlikte zanussi servisi,zanussi etlik servisi,zanussi servisi etlik,ankara etlikte zanussi servisi,etlikte zanussi beyaz eşya servisi,etlikte zanussi klima servisi,etlikte zanussi kombi servisi,ankarada zanussi servisleri,zanussi ankara servisleri
  Etlik zanussi servisi firmamızca zanussi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte zanussi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Zanussi Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Zanussi servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan zanussi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün zanussi yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte zanussi servisimizce zanussi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte zanussi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada zanussi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte zanussi klima servisi,Etlikte zanussi kombi servisi olarakta zanussi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik zanussi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili zanussi Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik zanussi , zanussi Etlik,Etlik zanussi servisi, zanussi Etlik servisi, zanussi servisi Etlik ,
  Etlikde zanussi ,Etlik zanussi servisi, zanussi servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir