1.yıl

  Etlik whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik whirlpool servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik whirlpool servisi,etlikte whirlpool servisi,whirlpool etlik servisi,whirlpool servisi etlik,ankara etlikte whirlpool servisi,etlikte whirlpool beyaz eşya servisi,etlikte whirlpool klima servisi,etlikte whirlpool kombi servisi,ankarada whirlpool servisleri,whirlpool ankara servisleri
  Etlik whirlpool servisi firmamızca whirlpool ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte whirlpool servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Whirlpool Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Whirlpool servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan whirlpool ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün whirlpool yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte whirlpool servisimizce whirlpool ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte whirlpool beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada whirlpool servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte whirlpool klima servisi,Etlikte whirlpool kombi servisi olarakta whirlpool Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik whirlpool servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili whirlpool Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik whirlpool,whirlpool Etlik,Etlik whirlpool servisi,whirlpool Etlik servisi,whirlpool servisi Etlik ,
  Etlikde whirlpool,Etlik whirlpool servisi, whirlpool servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir