1.yıl

  Etlik westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik westinghouse servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik westinghouse servisi,etlikte westinghouse servisi,westinghouse etlik servisi,westinghouse servisi etlik,ankara etlikte westinghouse servisi,etlikte westinghouse beyaz eşya servisi,etlikte westinghouse klima servisi,etlikte westinghouse kombi servisi,ankarada westinghouse servisleri,westinghouse ankara servisleri
  Etlik westinghouse servisi firmamızca westinghouse ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte westinghouse servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Westinghouse Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Westinghouse servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan westinghouse ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün westinghouse yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte westinghouse servisimizce westinghouse ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte westinghouse beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada westinghouse servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte westinghouse klima servisi,Etlikte westinghouse kombi servisi olarakta westinghouse Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik westinghouse servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili westinghouse Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik westinghouse ,westinghouse Etlik,Etlik westinghouse servisi,westinghouse Etlik servisi,westinghouse servisi Etlik ,
  Etlikde westinghouse ,Etlik westinghouse servisi, westinghouse servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir