1.yıl

  Etlik vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik vaillant servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik vaillant servisi,etlikte vaillant servisi,vaillant etlik servisi,vaillant servisi etlik,ankara etlikte vaillant servisi,etlikte vaillant beyaz eşya servisi,etlikte vaillant klima servisi,etlikte vaillant kombi servisi,ankarada vaillant servisleri,vaillant ankara servisleri
  Etlik vaillant servisi firmamızca vaillant ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte vaillant servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Vaillant Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Vaillant servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan vaillant ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün vaillant yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte vaillant servisimizce vaillant ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte vaillant beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada vaillant servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte vaillant klima servisi,Etlikte vaillant kombi servisi olarakta vaillant Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik vaillant servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili vaillant Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik vaillant , vaillant Etlik,Etlik vaillant servisi, vaillant Etlik servisi, vaillant servisi Etlik ,
  Etlikde vaillant ,Etlik vaillant servisi, vaillant servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir