1.yıl

  Etlik toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik toshiba servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik toshiba servisi,etlikte toshiba servisi,toshiba etlik servisi,toshiba servisi etlik,ankara etlikte toshiba servisi,etlikte toshiba beyaz eşya servisi,etlikte toshiba klima servisi,etlikte toshiba kombi servisi,ankarada toshiba servisleri,toshiba ankara servisleri
  Etlik toshiba servisi firmamızca toshiba ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte toshiba servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Toshiba Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Toshiba servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan toshiba ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün toshiba yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte toshiba servisimizce toshiba ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte toshiba beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada toshiba servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte toshiba klima servisi,Etlikte toshiba kombi servisi olarakta toshiba Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik toshiba servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili toshiba Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik toshiba , toshiba Etlik,Etlik toshiba servisi, toshiba Etlik servisi, toshiba servisi Etlik ,
  Etlikde toshiba ,Etlik toshiba servisi, toshiba servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir