1.yıl

  Etlik siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik siemens servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik siemens servisi,etlikte siemens servisi,siemens etlik servisi,siemens servisi etlik,ankara etlikte siemens servisi,etlikte siemens beyaz eşya servisi,etlikte siemens klima servisi,etlikte siemens kombi servisi,ankarada siemens servisleri,siemens ankara servisleri
  Etlik siemens servisi firmamızca siemens ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte siemens servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Siemens Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Siemens servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan siemens ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün siemens yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte siemens servisimizce siemens ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte siemens beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada siemens servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte siemens klima servisi,Etlikte siemens kombi servisi olarakta siemens Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik siemens servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili siemens Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik siemens ,siemens Etlik,Etlik siemens servisi,siemens Etlik servisi,siemens servisi Etlik ,
  Etlikde siemens ,Etlik siemens servisi, siemens servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir