1.yıl

  Etlik şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik şenocak servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik şenocak servisi,etlikte şenocak servisi,şenocak etlik servisi,şenocak servisi etlik,ankara etlikte şenocak servisi,etlikte şenocak beyaz eşya servisi,etlikte şenocak klima servisi,etlikte şenocak kombi servisi,ankarada şenocak servisleri,şenocak ankara servisleri
  Etlik şenocak servisi firmamızca şenocak ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte şenocak servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Şenocak Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Şenocak servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan şenocak ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün şenocak yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte şenocak servisimizce şenocak ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte şenocak beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada şenocak servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte şenocak klima servisi,Etlikte şenocak kombi servisi olarakta şenocak Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik şenocak servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili şenocak Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik şenocak ,şenocak Etlik,Etlik şenocak servisi,şenocak Etlik servisi,şenocak servisi Etlik ,
  Etlikde şenocak ,Etlik şenocak servisi, şenocak servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir