1.yıl

  Etlik samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik samsung servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik samsung servisi,etlikte samsung servisi,samsung etlik servisi,samsung servisi etlik,ankara etlikte samsung servisi,etlikte samsung beyaz eşya servisi,etlikte samsung klima servisi,etlikte samsung kombi servisi,ankarada samsung servisleri,samsung ankara servisleri
  Etlik samsung servisi firmamızca samsung ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte samsung servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Samsung Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Samsung servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan samsung ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün samsung yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte samsung servisimizce samsung ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte samsung beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada samsung servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte samsung klima servisi,Etlikte samsung kombi servisi olarakta samsung Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik samsung servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili samsung Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etlik, Etlik, Etlik samsung , samsung Etlik,Etlik samsung servisi, samsung Etlik servisi, samsung servisi Etlik ,
  Etlikde samsung ,Etlik samsung servisi, samsung servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir