1.yıl

  Etlik rubenis servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik rubenis servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik rubenis servisi,etlikte rubenis servisi,rubenis etlik servisi,rubenis servisi etlik,ankara etlikte rubenis servisi,etlikte rubenis beyaz eşya servisi,etlikte rubenis klima servisi,etlikte rubenis kombi servisi,ankarada rubenis servisleri,rubenis ankara servisleri
  Etlik rubenis servisi firmamızca rubenis ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte rubenis servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Rubenis Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Rubenis servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan rubenis ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün rubenis yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte rubenis servisimizce rubenis ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte rubenis beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada rubenis servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte rubenis klima servisi,Etlikte rubenis kombi servisi olarakta rubenis Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik rubenis servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili rubenis Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik rubenis , rubenis Etlik,Etlik rubenis servisi, rubenis Etlik servisi, rubenis servisi Etlik ,
  Etlikde rubenis ,Etlik rubenis servisi, rubenis servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir