1.yıl

  Etlik profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik profilo servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik profilo servisi,etlikte profilo servisi,profilo etlik servisi,profilo servisi etlik,ankara etlikte profilo servisi,etlikte profilo beyaz eşya servisi,etlikte profilo klima servisi,etlikte profilo kombi servisi,ankarada profilo servisleri,profilo ankara servisleri
  Etlik profilo servisi firmamızca profilo ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte profilo servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Profilo Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Profilo servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan profilo ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün profilo yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte profilo servisimizce profilo ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte profilo beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada profilo servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte profilo klima servisi,Etlikte profilo kombi servisi olarakta profilo Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik profilo servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili profilo Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik profilo ,profilo Etlik,Etlik profilo servisi,profilo Etlik servisi,profilo servisi Etlik ,
  Etlikde profilo ,Etlik profilo servisi, profilo servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir