1.yıl

  Etlik panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik panasonic servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik panasonic servisi,etlikte panasonic servisi,panasonic etlik servisi,panasonic servisi etlik,ankara etlikte panasonic servisi,etlikte panasonic beyaz eşya servisi,etlikte panasonic klima servisi,etlikte panasonic kombi servisi,ankarada panasonic servisleri,panasonic ankara servisleri
  Etlik panasonic servisi firmamızca panasonic ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte panasonic servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Panasonic Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Panasonic servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan panasonic ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün panasonic yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte panasonic servisimizce panasonic ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte panasonic beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada panasonic servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte panasonic klima servisi,Etlikte panasonic kombi servisi olarakta panasonic Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik panasonic servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili panasonic Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik panasonic ,panasonic Etlik,Etlik panasonic servisi,panasonic Etlik servisi,panasonic servisi Etlik ,
  Etlikde panasonic ,Etlik panasonic servisi, panasonic servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir