1.yıl

  Etlik mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik mitsubishi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik mitsubishi servisi,etlikte mitsubishi servisi,mitsubishi etlik servisi,mitsubishi servisi etlik,ankara etlikte mitsubishi servisi,etlikte mitsubishi beyaz eşya servisi,etlikte mitsubishi klima servisi,etlikte mitsubishi kombi servisi,ankarada mitsubishi servisleri,mitsubishi ankara servisleri
  Etlik mitsubishi servisi firmamızca mitsubishi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte mitsubishi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Mitsubishi Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Mitsubishi servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan mitsubishi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün mitsubishi yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte mitsubishi servisimizce mitsubishi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte mitsubishi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada mitsubishi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte mitsubishi klima servisi,Etlikte mitsubishi kombi servisi olarakta mitsubishi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik mitsubishi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili mitsubishi Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik mitsubishi ,mitsubishi Etlik,Etlik mitsubishi servisi,mitsubishi Etlik servisi,mitsubishi servisi Etlik ,
  Etlikde mitsubishi ,Etlik mitsubishi servisi, mitsubishi servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir