1.yıl

  Etlik makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik makinsan servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik makinsan servisi,etlikte makinsan servisi,makinsan etlik servisi,makinsan servisi etlik,ankara etlikte makinsan servisi,etlikte makinsan beyaz eşya servisi,etlikte makinsan klima servisi,etlikte makinsan kombi servisi,ankarada makinsan servisleri,makinsan ankara servisleri
  Etlik makinsan servisi firmamızca makinsan ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte makinsan servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Makinsan Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Makinsan servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan makinsan ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün makinsan yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte makinsan servisimizce makinsan ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte makinsan beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada makinsan servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte makinsan klima servisi,Etlikte makinsan kombi servisi olarakta makinsan Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik makinsan servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili makinsan Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik makinsan , makinsan Etlik,Etlik makinsan servisi, makinsan Etlik servisi, makinsan servisi Etlik ,
  Etlikde makinsan ,Etlik makinsan servisi, makinsan servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir