1.yıl

  Etlik kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik kromlüks servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik kromlüks servisi,etlikte kromlüks servisi,kromlüks etlik servisi,kromlüks servisi etlik,ankara etlikte kromlüks servisi,etlikte kromlüks beyaz eşya servisi,etlikte kromlüks klima servisi,etlikte kromlüks kombi servisi,ankarada kromlüks servisleri,kromlüks ankara servisleri
  Etlik kromlüks servisi firmamızca kromlüks ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte kromlüks servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kromlüks Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kromlüks servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kromlüks ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kromlüks yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte kromlüks servisimizce kromlüks ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte kromlüks beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kromlüks servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte kromlüks klima servisi,Etlikte kromlüks kombi servisi olarakta kromlüks Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik kromlüks servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kromlüks Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik kromlüks , kromlüks Etlik,Etlik kromlüks servisi, kromlüks Etlik servisi, kromlüks servisi Etlik ,
  Etlikde kromlüks ,Etlik kromlüks servisi, kromlüks servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir