1.yıl

  Etlik kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik kelvinatör servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik kelvinatör servisi,etlikte kelvinatör servisi,kelvinatör etlik servisi,kelvinatör servisi etlik,ankara etlikte kelvinatör servisi,etlikte kelvinatör beyaz eşya servisi,etlikte kelvinatör klima servisi,etlikte kelvinatör kombi servisi,ankarada kelvinatör servisleri,kelvinatör ankara servisleri
  Etlik kelvinatör servisi firmamızca kelvinatör ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte kelvinatör servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Kelvinatör Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Kelvinatör servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan kelvinatör ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün kelvinatör yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte kelvinatör servisimizce kelvinatör ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte kelvinatör beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada kelvinatör servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte kelvinatör klima servisi,Etlikte kelvinatör kombi servisi olarakta kelvinatör Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik kelvinatör servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili kelvinatör Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik kelvinatör ,kelvinatör Etlik,Etlik kelvinatör servisi,kelvinatör Etlik servisi,kelvinatör servisi Etlik ,
  Etlikde kelvinatör ,Etlik kelvinatör servisi, kelvinatör servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir