1.yıl

  Etlik indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik indesit servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik indesit servisi,etlikte indesit servisi,indesit etlik servisi,indesit servisi etlik,ankara etlikte indesit servisi,etlikte indesit beyaz eşya servisi,etlikte indesit klima servisi,etlikte indesit kombi servisi,ankarada indesit servisleri,indesit ankara servisleri
  Etlik indesit servisi firmamızca indesit ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte indesit servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  İndesit Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  İndesit servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan indesit ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün indesit yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte indesit servisimizce indesit ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte indesit beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada indesit servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte indesit klima servisi,Etlikte indesit kombi servisi olarakta indesit Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik indesit servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili indesit Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik indesit,indesit Etlik,Etlik indesit servisi,indesit Etlik servisi,indesit servisi Etlik ,
  Etlikde indesit,Etlik indesit servisi, indesit servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir