1.yıl

  Etlik hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik hitachi servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik hitachi servisi,etlikte hitachi servisi,hitachi etlik servisi,hitachi servisi etlik,ankara etlikte hitachi servisi,etlikte hitachi beyaz eşya servisi,etlikte hitachi klima servisi,etlikte hitachi kombi servisi,ankarada hitachi servisleri,hitachi ankara servisleri
  Etlik hitachi servisi firmamızca hitachi ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte hitachi servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Hitachi Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Hitachi servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan hitachi ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün hitachi yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte hitachi servisimizce hitachi ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte hitachi beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada hitachi servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte hitachi klima servisi,Etlikte hitachi kombi servisi olarakta hitachi Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik hitachi servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili hitachi Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik hitachi , hitachi Etlik,Etlik hitachi servisi, hitachi Etlik servisi, hitachi servisi Etlik ,
  Etlikde hitachi ,Etlik hitachi servisi, hitachi servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir