1.yıl

  Etlik gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42 gore

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik gorenje servisi 229 10 41 - 229 10 42 gore İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik gorenje servisi,etlikte gorenje servisi,gorenje etlik servisi,gorenje servisi etlik,ankara etlikte gorenje servisi,etlikte gorenje beyaz eşya servisi,etlikte gorenje klima servisi,etlikte gorenje kombi servisi,ankarada gorenje servisleri,gorenje ankara servisleri
  Etlik gorenje servisi firmamızca gorenje ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte gorenje servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Gorenje Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Gorenje servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan gorenje ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün gorenje yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte gorenje servisimizce gorenje ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte gorenje beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada gorenje servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte gorenje klima servisi,Etlikte gorenje kombi servisi olarakta gorenje Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik gorenje servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili gorenje Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etlik, Etlik, Etlik gorenje ,gorenje Etlik,Etlik gorenje servisi,gorenje Etlik servisi,gorenje servisi Etlik ,
  Etlikde gorenje ,Etlik gorenje servisi, gorenje servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir