1.yıl

  Etlik generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik generalelectric servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik generalelectric servisi,etlikte generalelectric servisi,generalelectric etlik servisi,generalelectric servisi etlik,ankara etlikte generalelectric servisi,etlikte generalelectric beyaz eşya servisi,etlikte generalelectric klima servisi,etlikte generalelectric kombi servisi,ankarada generalelectric servisleri,generalelectric ankara servisleri
  Etlik generalelectric servisi firmamızca generalelectric ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte generalelectric servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Generalelectric Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Generalelectric servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan generalelectric ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün generalelectric yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte generalelectric servisimizce generalelectric ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte generalelectric beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada generalelectric servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte generalelectric klima servisi,Etlikte generalelectric kombi servisi olarakta generalelectric Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik generalelectric servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili generalelectric Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik generalelectric , generalelectric Etlik,Etlik generalelectric servisi, generalelectric Etlik servisi, generalelectric servisi Etlik ,
  Etlikde generalelectric ,Etlik generalelectric servisi, generalelectric servisi Etlik,servis,servisi

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir