1.yıl

  Etlik fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik fujitsu servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik fujitsu servisi,etlikte fujitsu servisi,fujitsu etlik servisi,fujitsu servisi etlik,ankara etlikte fujitsu servisi,etlikte fujitsu beyaz eşya servisi,etlikte fujitsu klima servisi,etlikte fujitsu kombi servisi,ankarada fujitsu servisleri,fujitsu ankara servisleri
  Etlik fujitsu servisi firmamızca fujitsu ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte fujitsu servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Fujitsu Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Fujitsu servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan fujitsu ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün fujitsu yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte fujitsu servisimizce fujitsu ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte fujitsu beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada fujitsu servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte fujitsu klima servisi,Etlikte fujitsu kombi servisi olarakta fujitsu Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik fujitsu servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili fujitsu Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik carrier,carrier Etlik,Etlik carrier servisi,carrier Etlik servisi,carrier servisi Etlik ,
  Etlikde carrier,Etlik carrier servisi, carrier servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir