1.yıl

  Etlik ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik ferroli servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik ferroli servisi,etlikte ferroli servisi,ferroli etlik servisi,ferroli servisi etlik,ankara etlikte ferroli servisi,etlikte ferroli beyaz eşya servisi,etlikte ferroli klima servisi,etlikte ferroli kombi servisi,ankarada ferroli servisleri,ferroli ankara servisleri
  Etlik ferroli servisi firmamızca ferroli ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte ferroli servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ferroli Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ferroli servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ferroli ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ferroli yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte ferroli servisimizce ferroli ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte ferroli beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ferroli servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte ferroli klima servisi,Etlikte ferroli kombi servisi olarakta ferroli Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik ferroli servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ferroli Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik ferroli , ferroli Etlik,Etlik ferroli servisi, ferroli Etlik servisi, ferroli servisi Etlik ,
  Etlikde ferroli ,Etlik ferroli servisi, ferroli servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir