1.yıl

  Etlik electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik electrolux servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik electrolux servisi,etlikte electrolux servisi,electrolux etlik servisi,electrolux servisi etlik,ankara etlikte electrolux servisi,etlikte electrolux beyaz eşya servisi,etlikte electrolux klima servisi,etlikte electrolux kombi servisi,ankarada electrolux servisleri,electrolux ankara servisleri
  Etlik electrolux servisi firmamızca electrolux ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte electrolux servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electrolux Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electrolux servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electrolux ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electrolux yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte electrolux servisimizce electrolux ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte electrolux beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electrolux servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte electrolux klima servisi,Etlikte electrolux kombi servisi olarakta electrolux Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik electrolux servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electrolux Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik electrolux,electrolux Etlik,Etlik electrolux servisi,electrolux Etlik servisi,electrolux servisi Etlik ,
  Etlikde electrolux,Etlik electrolux servisi, electrolux servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir