1.yıl

  Etlik electra servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik electra servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik electra servisi,etlikte electra servisi,electra etlik servisi,electra servisi etlik,ankara etlikte electra servisi,etlikte electra beyaz eşya servisi,etlikte electra klima servisi,etlikte electra kombi servisi,ankarada electra servisleri,electra ankara servisleri
  Etlik electra servisi firmamızca electra ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte electra servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Electra Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Electra servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan electra ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün electra yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte electra servisimizce electra ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte electra beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada electra servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte electra klima servisi,Etlikte electra kombi servisi olarakta electra Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik electra servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili electra Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik electra,electra Etlik,Etlik electra servisi,electra Etlik servisi,electra servisi Etlik ,
  Etlikde electra,Etlik electra servisi, electra i Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir