1.yıl

  Etlik diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik diamond servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik diamond servisi,etlikte diamond servisi,diamond etlik servisi,diamond servisi etlik,ankara etlikte diamond servisi,etlikte diamond beyaz eşya servisi,etlikte diamond klima servisi,etlikte diamond kombi servisi,ankarada diamond servisleri,diamond ankara servisleri
  Etlik diamond servisi firmamızca diamond ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte diamond servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Diamond Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Diamond servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan diamond ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün diamond yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte diamond servisimizce diamond ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte diamond beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada diamond servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte diamond klima servisi,Etlikte diamond kombi servisi olarakta diamond Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik diamond servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili diamond Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik diamond , diamond Etlik,Etlik diamond servisi, diamond Etlik servisi, diamond servisi Etlik ,
  Etlikde diamond ,Etlik diamond servisi, diamond servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir