1.yıl

  Etlik demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik demirdöküm servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik demirdöküm servisi,etlikte demirdöküm servisi,demirdöküm etlik servisi,demirdöküm servisi etlik,ankara etlikte demirdöküm servisi,etlikte demirdöküm beyaz eşya servisi,etlikte demirdöküm klima servisi,etlikte demirdöküm kombi servisi,ankarada demirdöküm servisleri,demirdöküm ankara servisleri
  Etlik demirdöküm servisi firmamızca demirdöküm ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte demirdöküm servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Demirdöküm Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Demirdöküm servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan demirdöküm ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün demirdöküm yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte demirdöküm servisimizce demirdöküm ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte demirdöküm beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada demirdöküm servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte demirdöküm klima servisi,Etlikte demirdöküm kombi servisi olarakta demirdöküm Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik demirdöküm servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili demirdöküm Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik demirdöküm,demirdöküm Etlik,Etlik demirdöküm servisi,demirdöküm Etlik servisi,demirdöküm servisi Etlik ,
  Etlikde demirdöküm,Etlik demirdöküm servisi, demirdöküm servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir