1.yıl

  Etlik carrier servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik carrier servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik carrier servisi,etlikte carrier servisi,carrier etlik servisi,carrier servisi etlik,ankara etlikte carrier servisi,etlikte carrier beyaz eşya servisi,etlikte carrier klima servisi,etlikte carrier kombi servisi,ankarada carrier servisleri,carrier ankara servisleri
  Etlik carrier servisi firmamızca carrier ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte carrier servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Carrier Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Carrier servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan carrier ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün carrier yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte carrier servisimizce carrier ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte carrier beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada carrier servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte carrier klima servisi,Etlikte carrier kombi servisi olarakta carrier Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik carrier servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili carrier Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik carrier , carrier Etlik,Etlik carrier servisi, carrier Etlik servisi, carrier servisi Etlik ,
  Etlikde carrier ,Etlik carrier servisi, carrier servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir