1.yıl

  Etlik buderus servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik buderus servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik buderus servisi,etlikte buderus servisi,buderus etlik servisi,buderus servisi etlik,ankara etlikte buderus servisi,etlikte buderus beyaz eşya servisi,etlikte buderus klima servisi,etlikte buderus kombi servisi,ankarada buderus servisleri,buderus ankara servisleri
  Etlik buderus servisi firmamızca buderus ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte buderus servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Buderus Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Buderus servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan buderus ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün buderus yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte buderus servisimizce buderus ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte buderus beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada buderus servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte buderus klima servisi,Etlikte buderus kombi servisi olarakta buderus Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik buderus servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili buderus Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.
  Etlik, Etlik, Etlik buderus , buderus Etlik,Etlik buderus servisi, buderus Etlik servisi, buderus servisi Etlik ,
  Etlikde buderus ,Etlik buderus servisi, buderus servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir