1.yıl

  Etlik ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 20 Ocak 2018 Cumartesi
  • İlan Bitiş Tarihi : 13 Haziran 2014 Cuma
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Etlik ariston servisi 229 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Etlik ariston servisi,etlikte ariston servisi,ariston etlik servisi,ariston servisi etlik,ankara etlikte ariston servisi,etlikte ariston beyaz eşya servisi,etlikte ariston klima servisi,etlikte ariston kombi servisi,ankarada ariston servisleri,ariston ankara servisleri
  Etlik ariston servisi firmamızca ariston ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları etlikte ariston servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Ariston Etlik servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Ariston servisi Etlik olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan ariston ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün ariston yedek parçaları mevcuttur.
  Etlikte ariston servisimizce ariston ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar etlikte ariston beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada ariston servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Etlikte ariston klima servisi,Etlikte ariston kombi servisi olarakta ariston Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Etlik ariston servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili ariston Etlik servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Etlik, Etlik, Etlik ariston ,ariston Etlik,Etlik ariston servisi,ariston Etlik servisi,ariston servisi Etlik ,
  Etlikde ariston ,Etlik ariston servisi, ariston servisi Etlik,servis,servisi,bakım,bakımı,tamiri,tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir